Április hónap dolgozója: Bakos Gábor

Az áprilisi hónap dolgozója Bakos Gábor lett, mivel már számtalan területen dolgozott a Meló-Depó által, ez is mutatja, hogy projektvezetőink rengetegszer számíthattak már rá, még akkor is, ha egy új munkalehetőségről volt szó, ami eddig ismeretlen volt Gábornak.

Olvass tovább


További híreink
Különbségek a munkavállalók és a munkáltatók között?
július 09.
4 perces olvasmány

Olvassátok el cikkünket, és gondolkodjunk együtt arról, hogy miként hangolhatóak össze a cégek elvárásai a jelöltekével!
Hova menjünk oltási igazolvány nélkül?
június 29.
4 perces olvasmány

Azok számára, akik még nem rendelkeznek védettségi igazolvánnyal nehéznek tűnhet a nyári programok megszervezése.
Mobil Depó
Értesülj az elsők között az új munkákról, kövesd a
Mobil-Depót a Facebookon is!