Június hónap dolgozója Budapesten: Juhász Judit Réka

A júniusi hónap dolgozója Budapesten ezúttal Juhász Judit Réka lett, aki marketing gyakornokként dolgozik. Kiválóan végzi munkáját, a Meló-Depó csapata mindig számíthat rá.

Mesélt nekünk arról, hogyan élte meg a COVID-19 vírus okozta nehézségeket, ad pár tanácsot és egy vicces történetet is elmesélt nekünk.

 

Olvass tovább


További híreink
Bikinire fel: a Depósok kedvenc strandjai
június 29.
6 perces olvasmány

Itt a nyár és a strandszezon, mindenki vízpartra vágyik a hőségben. De a nagy kérdés hova?
Zavar az erőben, az önéletrajz körül
február 24.
4 perces olvasmány

Eljött az ideje most annak, hogy konkrét, megtörtént eseteken keresztül mutassuk meg, hogy milyen típusú bakizókkal találkoztunk már pályafutásunk során.
Mi vár a magyar válogatottra a vb középdöntőjében?
január 18.
4 perces olvasmány

A csoportkör esélyeinek megfelelően 2. helyen jutottunk tovább az első szakaszból, de kevesebb ponttal, mint amivel számolhattunk az egyiptomi döntetlennek köszönhetően.
Mobil Depó
Értesülj az elsők között az új munkákról, kövesd a
Mobil-Depót a Facebookon is!