Június hónap dolgozója Budapesten: Juhász Judit Réka

A júniusi hónap dolgozója Budapesten ezúttal Juhász Judit Réka lett, aki marketing gyakornokként dolgozik. Kiválóan végzi munkáját, a Meló-Depó csapata mindig számíthat rá.

Mesélt nekünk arról, hogyan élte meg a COVID-19 vírus okozta nehézségeket, ad pár tanácsot és egy vicces történetet is elmesélt nekünk.

 

Olvass tovább


További híreink
Augusztus hónap dolgozója Budapesten: Balogh Attila
szeptember 27.
1 perces olvasmány

Augusztusban rendhagyó módon választottuk meg budapesti irodánkban a Hónap Dolgozóját! Egy kedves diák kollégánk nyerte el a címet,
Hogy született a Gyűrűk Ura?
december 18.
11 perces olvasmány

Sütőtökös receptjeink
október 31.
6 perces olvasmány

Összegyűjtöttünk Nektek néhány receptet, amelyek nagyon finomak és kellemes, meghitt illatot, légkört varázsolnak lakásaitokba.
Mobil Depó
Értesülj az elsők között az új munkákról, kövesd a
Mobil-Depót a Facebookon is!