Május hónap dolgozója: Batári Kitti

A májusi hónap dolgozója címet Batári Kitti nyerte el, aki a Magyar Telekom Nyrt-nél dolgozik diák évei alatt. Kitti kitartóan, becsületesen, időt, energiát nem sajnálva végzi a munkáját, ezért is esett rá a választásunk.

Most pedig elmeséli nekünk, hogy milyen a légkör a cégen belül, milyen tapasztalatai vannak ezzel a munkával kapcsolatban, mennyire szeret itt dolgozni.

Olvass tovább


További híreink
Így grillezz a kertben!
augusztus 21.
4 perces olvasmány

Nyári és őszi esték kedvelt családi, baráti programja a grillezés. Együtt készülődni, majd várni a finomságok elkészültét már eleve közösségépítő hatású.
Vegyszermentes védekezés a rovarok ellen, hogy csípésmentes legyen a nyár!
június 30.
4 perces olvasmány

A nyári időszak nem csupán a szabadságról, a strandolásról és a fesztiválokról szól, ellenben megvan ennek is a maga árnyoldala: tombol a hőség, ellepnek mindent a bogarak, megjelennek a vérszívók.
Mit nyersz ha külföldön tanulsz vagy dolgozol?
július 16.
4 perces olvasmány

Milyen előnyökkel jár a külföldi tapasztalatszerzés és miért érdemes már diákként kipróbálni.
Mobil Depó
Értesülj az elsők között az új munkákról, kövesd a
Mobil-Depót a Facebookon is!