Október hónap dolgozója: Zakariás Márton

Az október hónap dolgozója Zakariás Márton lett, aki már 3 éve dolgozik velünk. Ez idő alatt elérte, hogy már nem csak sofőrként dolgozik, de be is tanítja erre a pozícióra a diákokat.

Marci mesélt nekünk tapasztalatairól, arról, amit a Meló-Depó által végzett munkák során élt meg. 

Olvass tovább


További híreink
Vegyszermentes védekezés a rovarok ellen, hogy csípésmentes legyen a nyár!
június 30.
4 perces olvasmány

A nyári időszak nem csupán a szabadságról, a strandolásról és a fesztiválokról szól, ellenben megvan ennek is a maga árnyoldala: tombol a hőség, ellepnek mindent a bogarak, megjelennek a vérszívók.
Mobil Depó
Értesülj az elsők között az új munkákról, kövesd a
Mobil-Depót a Facebookon is!