Október hónap dolgozója Budapesten: Perger Petra

Az október hónap dolgozója Budapesten ezúttal Perger Petra lett, aki azon kívül, hogy pszichológiát hallgat az egyetemen, a Meló-Depó iroda csapatának is tagja évek óta. Emellett pedig egy minőségellenőrző cégnél is kitűnő munkát végez, így kétség sem fér hozzá, hogy nincs is alkalmasabb ember erre a címre.

Olvass tovább 


További híreink
Mire szolgál a depós kupakgyűjtés?
október 15.
4 perces olvasmány

Számodra csak egy apró, műanyag szemét, nekik új fejlesztőeszközök megvásárlásának lehetősége: ezért ne dobd ki a kupakokat!
Rendeld meg most a karácsonyi ajándékot olcsóbban!
november 06.
2 perces olvasmány

Lassan ismételten elérkezik a karácsony, és diákként nem engedhetjük meg magunknak, hogy több ezer forintért vegyünk meg a legújabb high-tech cuccokat a szeretteinknek.
Mi is pontosan a Kéktúra?
július 23.
6 perces olvasmány

Az erdőben kirándulva már biztosan láttál fára festett különböző jelzéseket, így lehetséges, hogy a Kék Túrával is találkoztál már!
Mobil Depó
Értesülj az elsők között az új munkákról, kövesd a
Mobil-Depót a Facebookon is!