Február hónap dolgozója Budapesten

A februári hónap dolgozója címet Biró Miklós Vendel kapta kitartó és lelkiismeretes munkájáért, amit az egyetem mellett végez. Vendelt szívesen keresik fel projektvezetőink újabb munkákkal kapcsolatban, tudják, hogy számíthatnak rá, megbízható munkaerő.

Olvasd el a vele készült interjút, hogy megtudd mit is csinál pontosan a Meló-Depónál, milyen tapasztalati vannak a jelenlegi munkahelyével kapcsolatban.

Tovább olvasok.


További híreink
Június hónap dolgozója: Szalai Ivett
augusztus 02.
1 perces olvasmány

A júniusi hónap dolgozója címet ezúttal Szalai Ivett nyerte el, akire mindig lehet számítani, ha a munkáról van szó. Beszámolt nekünk arról, hogy...
Változik az OKJ rendszer: erre számíthatunk
szeptember 24.
2 perces olvasmány

Majd nem 90 képzéssel kevesebb indul majd 2020-tól az átalakuló OKj rendszerben.
Így legyen hasznos a sorozatmaraton!
július 30.
4 perces olvasmány

Egy második nyelv elsajátítása manapság szinte alapkövetelménynek számít.
Mobil Depó
Értesülj az elsők között az új munkákról, kövesd a
Mobil-Depót a Facebookon is!