Budapest; JÚNIUS HÓNAP DOLGOZÓJA A MAGYAR TELEKOM SZORGOS DIÁKJA: TÓTH TAMÁS

ÚJABB HÓNAPBAN ÚJABB DIÁK KERÜLT MEGJUTALMAZÁSRA. TÓTH TAMÁS PONTOSSÁGÁVAL, MEGBÍZHATÓSÁGÁVAL ÉS SZORGALMÁVAL ÉRDEMELTE KI A CÍMET. NEM CSUPÁN MI VAGYUNK RÁ BÜSZKÉK, HANEM A MAGYAR TELEKOM NYRT. IS ELISMERÉSÉT FEJEZTE KI. OLVASSÁTOK A VELE KÉSZÜLT INTERJÚT:


http://diakmunkabudapest.hu/junius-honap-dolgozoja-magyar-telekom-szorgos-diakja-toth-tamas/



További híreink
1986. április 26.
június 18.
4 perces olvasmány

Jöjjön a mi véleményünk a Csernobil sorozatról.
Passzív státusszal diákmunkát? Igen!
szeptember 25.
1 perces olvasmány

Gyakran elvárás a frissen végzett diákoktól a többéves munkatapasztalat már pályakezdőként is. Neked miért éri meg dolgozni?
Mobil Depó
Értesülj az elsők között az új munkákról, kövesd a
Mobil-Depót a Facebookon is!