November hónap dolgozója Budapesten: Bendő Emese

Budapesten a november hónap dolgozója Bendő Emese lett, aki egyszerre rengeteg tevékenységet művel az egyetem mellett. Hiszen nem csak, hogy 3 helyen dolgozik, de szabadidejében önkéntesként is helytáll, miközben nyelvvizsgára készül és szakdolgozatot ír.

Emese, most mesélt egy kicsit nekünk a mindennapjairól, arról, hogy hogyan viszi mind ezt véghez, hogyan kezeli az eközben felmerülő akadályokat.

Olvass tovább


További híreink
Női kézilabda Bajnokok Ligája: négyes döntő
május 12.
4 perces olvasmány

Szombaton 15:15-kor kezdődött a női Bajnokok Ligája négyes döntő első párharca, melyet a Győr vívott a Kristiansand ellen.
Jövőre ne a fáradtságról szóljon a tavasz és a nyár eleje!
július 08.
7 perces olvasmány

A tavaszi fáradtság a nyaradra is rányomja a bélyegét? Jövőre legyen ez másképp!
Mobil Depó
Értesülj az elsők között az új munkákról, kövesd a
Mobil-Depót a Facebookon is!