November hónap dolgozója Budapesten: Bendő Emese

Budapesten a november hónap dolgozója Bendő Emese lett, aki egyszerre rengeteg tevékenységet művel az egyetem mellett. Hiszen nem csak, hogy 3 helyen dolgozik, de szabadidejében önkéntesként is helytáll, miközben nyelvvizsgára készül és szakdolgozatot ír.

Emese, most mesélt egy kicsit nekünk a mindennapjairól, arról, hogy hogyan viszi mind ezt véghez, hogyan kezeli az eközben felmerülő akadályokat.

Olvass tovább


További híreink
Szeptember hónap dolgozója: Nagy Bence
október 12.
1 perces olvasmány

A szeptemberi hónap dolgozója Nagy Bence lett ismételten, kitartó és szorgalmas munkavégzése miatt, amit egy bor szaküzletben végez.
Mi fán terem az önkénteskedés?
június 22.
6 perces olvasmány

Az önkénteskedés már kötelező a középiskolai végzettség megszerzéséhez, de nem kell egyetem alatt abbahagynod!
Mobil Depó
Értesülj az elsők között az új munkákról, kövesd a
Mobil-Depót a Facebookon is!