Április hónap dolgozója: Bakos Gábor

Az áprilisi hónap dolgozója Bakos Gábor lett, mivel már számtalan területen dolgozott a Meló-Depó által, ez is mutatja, hogy projektvezetőink rengetegszer számíthattak már rá, még akkor is, ha egy új munkalehetőségről volt szó, ami eddig ismeretlen volt Gábornak.

Olvass tovább


További híreink
Szívmelengető receptek a Meló-Depótól! :)
november 15.
3 perces olvasmány

recept,süti,Meló-Depó
KIN kupa 2019 - Mi ott leszünk!
május 13.
2 perces olvasmány

Olvasd el, hogy miért érdemes ellátogatnod!
Követésre érdemes YouTube-csatornák, amikből még tanulni is lehet
október 10.
5 perces olvasmány

A YouTube általában a szórakozással, kikapcsolódással, unaloműzéssel kapcsolódik össze a fejünkben, de lehet tanulásra, információ gyűjtésre is használni.
Mobil Depó
Értesülj az elsők között az új munkákról, kövesd a
Mobil-Depót a Facebookon is!