Budapest; JÚNIUS HÓNAP DOLGOZÓJA A MAGYAR TELEKOM SZORGOS DIÁKJA: TÓTH TAMÁS

ÚJABB HÓNAPBAN ÚJABB DIÁK KERÜLT MEGJUTALMAZÁSRA. TÓTH TAMÁS PONTOSSÁGÁVAL, MEGBÍZHATÓSÁGÁVAL ÉS SZORGALMÁVAL ÉRDEMELTE KI A CÍMET. NEM CSUPÁN MI VAGYUNK RÁ BÜSZKÉK, HANEM A MAGYAR TELEKOM NYRT. IS ELISMERÉSÉT FEJEZTE KI. OLVASSÁTOK A VELE KÉSZÜLT INTERJÚT:


http://diakmunkabudapest.hu/junius-honap-dolgozoja-magyar-telekom-szorgos-diakja-toth-tamas/



További híreink
Demotiváltnak, kedvetlennek érzed magad? Segítünk!
október 10.
3 perces olvasmány

Kedvtelenség, fókuszvesztés és cél nélküli tengődés!? Segítünk a leküzdésükben!
Március hónap dolgozója: Sípos Klaudia
április 12.
1 perces olvasmány

Klaudia supervisor beosztásban dolgozik, tehát ő segít a diák munkatársak koordinálásában, illetve angol nyelven is kommunikál a munkája során. Az ezzel kapcsolatos tapasztalatairól mesélt nekünk.
Mobil Depó
Értesülj az elsők között az új munkákról, kövesd a
Mobil-Depót a Facebookon is!