Augusztus hónap dolgozója Budapesten: Balogh Attila

Augusztusban rendhagyó módon választottuk meg budapesti irodánkban a Hónap Dolgozóját! Egy kedves diák kollégánk nyerte el a címet, aki tanulmányai elvégzése után most főállásban folytatja karrierjét, mint grafikus. Mivel szerves része volt a csapatunknak, ezért úgy gondoltuk, hogy most eltérünk a munkával kapcsolatos kérdésekről és visszaidézünk pár pillanatot, ami a vele való közös munkát jellemezte, illetve Attila is mesél kicsit a velünk töltött időről.

Attila 2016 márciusában kezdte csapatunk segítését, főként grafikusként. Neki köszönhetjük több kampányunk arculatát, az állásbörzék és rendezvények megjelenéseinek terveit, nyomtatott kiadványokban való megjelenéseinket. Emellett piackutatási feladatokban is részt vett, illetve sofőrként is helyt állt.


További híreink
Hova menjünk oltási igazolvány nélkül?
június 29.
4 perces olvasmány

Azok számára, akik még nem rendelkeznek védettségi igazolvánnyal nehéznek tűnhet a nyári programok megszervezése.
Április hónap dolgozója Szegeden: Kóczán Kristóf
május 20.
4 perces olvasmány

Kristóf 2020-ban kezdett az egyik partnercégünknél, ahol azóta is oszlopos munkaerő.
Az előző hónap Depósa nem más, mint Dobos Elizabet!
június 29.
2 perces olvasmány

Az előző hónap Depósa nem más, mint Dobos Elizabet!
Mobil Depó
Értesülj az elsők között az új munkákról, kövesd a
Mobil-Depót a Facebookon is!