Augusztus hónap dolgozója Budapesten: Balogh Attila

Augusztusban rendhagyó módon választottuk meg budapesti irodánkban a Hónap Dolgozóját! Egy kedves diák kollégánk nyerte el a címet, aki tanulmányai elvégzése után most főállásban folytatja karrierjét, mint grafikus. Mivel szerves része volt a csapatunknak, ezért úgy gondoltuk, hogy most eltérünk a munkával kapcsolatos kérdésekről és visszaidézünk pár pillanatot, ami a vele való közös munkát jellemezte, illetve Attila is mesél kicsit a velünk töltött időről.

Attila 2016 márciusában kezdte csapatunk segítését, főként grafikusként. Neki köszönhetjük több kampányunk arculatát, az állásbörzék és rendezvények megjelenéseinek terveit, nyomtatott kiadványokban való megjelenéseinket. Emellett piackutatási feladatokban is részt vett, illetve sofőrként is helyt állt.


További híreink
Január hónap dolgozója Szegeden: Vígh Bence
február 10.
3 perces olvasmány

Köszönjük, hogy válaszoltál a kérdésekre, még egyszer gratulálunk és sok sikert kívánunk a továbbiakban!
Nincs elég moly, avagy a fenntarthatatlan fast fashionről
szeptember 26.
5 perces olvasmány

Cikkünkben a fast fashion fenntarthatatlanságáról hoztunk néhány sokkoló adatot, ugyanis ameddig a fast fashion ilyen népszerű beszélni is kell róla.
Mobil Depó
Értesülj az elsők között az új munkákról, kövesd a
Mobil-Depót a Facebookon is!