Augusztus hónap dolgozója Budapesten: Balogh Attila

Augusztusban rendhagyó módon választottuk meg budapesti irodánkban a Hónap Dolgozóját! Egy kedves diák kollégánk nyerte el a címet, aki tanulmányai elvégzése után most főállásban folytatja karrierjét, mint grafikus. Mivel szerves része volt a csapatunknak, ezért úgy gondoltuk, hogy most eltérünk a munkával kapcsolatos kérdésekről és visszaidézünk pár pillanatot, ami a vele való közös munkát jellemezte, illetve Attila is mesél kicsit a velünk töltött időről.

Attila 2016 márciusában kezdte csapatunk segítését, főként grafikusként. Neki köszönhetjük több kampányunk arculatát, az állásbörzék és rendezvények megjelenéseinek terveit, nyomtatott kiadványokban való megjelenéseinket. Emellett piackutatási feladatokban is részt vett, illetve sofőrként is helyt állt.


További híreink
Gasztroajándékok otthon, egyszerűen
december 16.
5 perces olvasmány

Ha még semmi ötleted sincs, de szorít az idő, akkor mutatunk párat, ami olcsó, egyszerű és remekül személyre szabható!
Utazzunk BELFÖLDÖN!
július 03.
3 perces olvasmány

A járvány miatt kialakult tényezők miatt vagy le kellett mondanunk a nyaralásunkról, vagy el sem kezdtük szervezni.
Munkahelyi erőpróbák- azaz jótanácsok Tőletek, Nektek
október 16.
8 perces olvasmány

Néhány jó tanácsot gyűjtöttünk össze Tőletek és Nektek azért, hogy a közmondással ellentétben ne mindenki a saját kárán tanuljon, hanem a mások tapasztalataiból (is).
Mobil Depó
Értesülj az elsők között az új munkákról, kövesd a
Mobil-Depót a Facebookon is!