Március hónap dolgozója: Sípos Klaudia

A március hónap dolgozója ezúttal Sípos Klaudia lett, mivel projektvezetője mindig számíthat rá.

Klaudia supervisor beosztásban dolgozik, tehát ő segít a diák munkatársak koordinálásában, illetve angol nyelven is kommunikál a munkája során. Az ezzel kapcsolatos tapasztalatairól mesélt nekünk.

Olvass tovább


További híreink
2021 utolsó havának legjobb dolgozója Zsóri Áron!
január 12.
2 perces olvasmány

2021 utolsó havának legjobb dolgozója Zsóri Áron!
Érvényesítsd a Meló-Depó tagságod!
augusztus 28.
2 perces olvasmány

Érvényesítsd tagságodat 2017/2018. 1. félévére!
Mobil Depó
Értesülj az elsők között az új munkákról, kövesd a
Mobil-Depót a Facebookon is!