Budapest legmenőbb reggelizői

Reggelizz úgy, mint egy király, ebédelj úgy, mint egy polgár, és vacsorázz úgy, mint egy koldus! – tartja a mondás. De tudományos szempontból is a nap legfontosabb étkezése a reggeli, így ha teheted, reggelizz bőségesen.

 

Ha délelőtt nincs órád, vagy hétvégén szeretnél beülni valahová reggelizni, hogy ne csak vajas kenyeret egyél, ami után még mosogatni is kell, akkor az alábbi lista hasznodra lesz.

 

Összeszedtük, hogy Budapest mely vendéglátóiban tudjátok elfogyasztani kedvenceiteket. Lássuk a Depósok 5-ös listáját:

 

Franziska

 

Ha édes reggelire vágytok, és Budán keresgéltek, akkor ez a ti helyetek. Itt nemcsak reggelizni, de sütizni, ebédelni is lehet. Nagyon bio és nagyon egészséges, így ha valamilyen diétát folytattok, akkor is tudtok válogatni, még vegán süteményeket is kínálnak!Törökméz

 

Szintén Budán található, eldugott, picike hely, de annál kedvesebb. Miliőjét főleg a terasznak köszönheti, ami szerencsére rossz idő esetén is használható, mert téliesített, így kellemes hangulatát minden évszakban megőrzi. Az általános reggeli fogásoktól egészen a különlegességekig tudtok válogatni.Flat White

 

Ha már Buda, akkor Kolosy tér, Flat White. Nem hiába, a reggeli egyik legfontosabb összetevője a kávé, így nem csoda, hogy ez a hely egy különlegesebb kávéfajtáról kapta a nevét. E mellett a bundás kenyér kínálatuk is nagyon különleges, érdemes végigkóstolni. Nem mellesleg kutyabarát hely, így a kedvencünket sem kell otthon hagyni, sőt előre is tudunk asztalt foglalni.Börze

 

A legmegközelíthetőbb bárki számára, hisz a Parlament környékén található. Nagyon elegáns, szintén nem csak reggeliző, kedves és figyelmes a kiszolgálás, mindenféle kívánságot teljesítenek.Zoska

 

Pesten maradva, az Astoria környékén találjuk a Zoskát. A palacsintájuk nagyon-nagyon jó, már csak emiatt is megéri idelátogatni. További érdekesség, hogy van egy látványos fal, ahova mindenféle üzeneteket lehet felírni a hely dekorálása céljából.

Források: franziska.hu, zoska.hu, flat-white.hu, borzeetterem.hu


További híreink
Ezeket a társasjátékokat vidd magaddal a partira:
február 16.
3 perces olvasmány

Imádod a társasjátékokat, de a meglévőket már unod, és szívesen vinnél valami újat a baráti/családi összejövetelre? Összeszedtük erre az esetre pár kedvenc társasjátékunkat,
A nonverbális kommunikáció fontossága egy interjú során/munkahelyen/meetingen
szeptember 26.
4 perces olvasmány

A nonverbális kommunikáció fogalma senkinek nem ismertelen iskolai tanulmányai miatt, de mik azok, amikre érdemes odafigyelnünk fontos helyzetekben?
#maradjotthon és #mosskezet
március 19.
5 perces olvasmány

Mostani cikkünkben azokhoz szeretnénk szólni, akik még bátran mászkálnak: kérünk mindenkit, ne vegye a helyzetet félvállról.
Mobil Depó
Értesülj az elsők között az új munkákról, kövesd a
Mobil-Depót a Facebookon is!