JÚLIUS HÓNAP DOLGOZÓI-Budapest

Július hónap dolgozója címre 4 szorgalmas diák is rászolgált: Fekete Richárd, Nemesbüki Veronika, Rózsa Bálint és Gaál Gergő. Mindnyájan a Telekomnál dolgoznak, és külön a cég kérte, hogy részesítsük jutalomban őket. Gergő sajnos nem tudott eljönni az interjúra, de a kitüntetését megkapta, és ajándékait eljuttattuk hozzá. Olvassátok szeretettel a többiekkel készült interjút:

Olvass tovább


További híreink
Egy kis ünnepi meglepetés
december 08.
1 perces olvasmány

Karácsonyi ajándék gyanánt fogadjátok el tőlünk ezt a 2021-es naptárat, amit megtöltöttünk pozitív gondolatokkal, hogy jól telhessen az év.
November hónap Depósa nem más, mint Berta Petra!
december 20.
3 perces olvasmány

November hónap Depósa nem más, mint Berta Petra, aki már több, mint egy éve dolgozik velünk éttermi kisegítőként!
Mobil Depó
Értesülj az elsők között az új munkákról, kövesd a
Mobil-Depót a Facebookon is!