JÚLIUS HÓNAP DOLGOZÓI-Budapest

Július hónap dolgozója címre 4 szorgalmas diák is rászolgált: Fekete Richárd, Nemesbüki Veronika, Rózsa Bálint és Gaál Gergő. Mindnyájan a Telekomnál dolgoznak, és külön a cég kérte, hogy részesítsük jutalomban őket. Gergő sajnos nem tudott eljönni az interjúra, de a kitüntetését megkapta, és ajándékait eljuttattuk hozzá. Olvassátok szeretettel a többiekkel készült interjút:

Olvass tovább


További híreink
Szegedi programajánló – 2019 ősz
október 10.
4 perces olvasmány

Szegeden, mint minden évszakban, ősszel is a rendezvények széles arzenálján vehetünk részt
A koffein a barátunk, de jóból is megárt a sok!
november 02.
7 perces olvasmány

A kávé a barátunk, de néha érdemes érdemes elgondolkozni, hogy nem kéne-e tartni egy kis távolságot.
Budapest; JÚNIUS HÓNAP DOLGOZÓJA A MAGYAR TELEKOM SZORGOS DIÁKJA: TÓTH TAMÁS
július 19.
1 perces olvasmány

ÚJABB HÓNAPBAN ÚJABB DIÁK KERÜLT MEGJUTALMAZÁSRA. TÓTH TAMÁS PONTOSSÁGÁVAL, MEGBÍZHATÓSÁGÁVAL ÉS SZORGALMÁVAL ÉRDEMELTE KI A CÍMET. OLVASSÁTOK A VELE KÉSZÜLT INTERJÚT!
Mobil Depó
Értesülj az elsők között az új munkákról, kövesd a
Mobil-Depót a Facebookon is!