Február hónap dolgozója Budapesten

A februári hónap dolgozója címet Biró Miklós Vendel kapta kitartó és lelkiismeretes munkájáért, amit az egyetem mellett végez. Vendelt szívesen keresik fel projektvezetőink újabb munkákkal kapcsolatban, tudják, hogy számíthatnak rá, megbízható munkaerő.

Olvasd el a vele készült interjút, hogy megtudd mit is csinál pontosan a Meló-Depónál, milyen tapasztalati vannak a jelenlegi munkahelyével kapcsolatban.

Tovább olvasok.


További híreink
Tagságérvényesítés 2021/22 II. félév
február 14.
4 perces olvasmány

Azért, hogy a 2021/22-es tanévben/ II. félévben is dolgozhass Meló-Depós diákként, nagyon fontos, hogy ne felejtsd el, érvényesíteni a tagságodat!
DECEMBER HÓNAP DOLGOZÓJA BUDAPESTEN
január 12.
1 perces olvasmány

Decemberben a hónap dolgozója Török Csilla. Olvasd el a vele készült interjút amiből kiderül, hogyan sikerül összeegyeztetni a munkát a tanulmányaival és hogyan értékeli a mi munkánkat. :)
Mobil Depó
Értesülj az elsők között az új munkákról, kövesd a
Mobil-Depót a Facebookon is!