Szeptember hónap dolgozója: Nagy Bence

A szeptemberi hónap dolgozója Nagy Bence lett ismételten, kitartó és szorgalmas munkavégzése miatt, amit egy bor szaküzletben végez. Mesélt nekünk egy interjú keretein belül, hogy mennyire tud megismerkedni a borokkal a munkahelyén, milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban, illetve, hogy ez milyen hatással van a későbbi munkavállalását illetően.


 Olvass tovább


További híreink
Január hónap dolgozója Budapesten: Csőkör Olivér
február 18.
1 perces olvasmány

A január hónap dolgozója Budapesten Csőkör Olivér
Holnap jönnek a ponthatárok!
július 22.
3 perces olvasmány

A ponthatárokról ettől függetlenül is a megszokott rendszerben, sms-ben értesülhetnek a felvételizők.
Minden, amit tudni érdemes a diákhitelről!
szeptember 03.
6 perces olvasmány

Mi is az a diákhitel? Segítség a diákok számára, vagy mumus az egyetemi évek alatt?
Mobil Depó
Értesülj az elsők között az új munkákról, kövesd a
Mobil-Depót a Facebookon is!